MANAGEMENT

Hans Waege
Intendant

Dominique Ranson
Assistente van de intendant
t +32 (0)2 552 04 67 - office@nationalorchestra.be

Rosita Moeyersoons
Directeur Financiën en Administratie
t +32 (0)2 552 04 60 - rosita@nationalorchestra.be

PERSONEEL & ORGANISATIE

Marjolein Vanderpoorten
Verantwoordelijke personeel
t +32 (0)2 552 04 62 - administration@nationalorchestra.be

ADMINISTRATIE

NN.

PLANNING EN PROGRAMMERING

Matthieu Lescure 
Manager Artistieke Planning
t +32 (0)2 552 04 64 - matthieu@nationalorchestra.be

Noa Bols
Productieverantwoordelijke - tourmanager
t +32 (0)2 552 04 61 - noa@nationalorchestra.be

Christian Demoustiez
Orkestbibliothecaris
t +32 (0)2 513 26 92 - christian@nationalorchestra.be

COMMUNICATIE

Isabel Lowyck
Verantwoordelijke Promotie en Marketing, Sponsoring en Publieke Relaties
t +32 (0)2 552 04 69 - marketing@nationalorchestra.be

Florence Clément
Medewerker PR en relaties
t +32 (0)2 552 04 69 - florence@nationalorchestra.be

Mien Bogaert
Dramaturg
t +32 (0)2 552 04 69 - mien@nationalorchestra.be

Nicolas Schoevaerts
Medewerker Marketing, Sales & Sponsoring
t +32 (0)2 552 04 69 - nicolas@nationalorchestra.be

Noëlla Vijt
Medewerker educatieve projecten
t +32 (0)2 552 04 69 - noella@nationalorchestra.be

REGIE

Wim Baetens
Verantwoordelijke orkestregie
t +32 (0)2 513 39 84 - wim@nationalorchestra.be

Olivier Van Cleemput
Adjunct-regisseur
olivier@nationalorchestra.be

Julie Piessens
Administratief assistent Regie